טופס טיולים דיגיטלי

חילן HR טופס טיולים דיגיטלי

תהליך קליטת העובד ותהליך סיום העסקתו הינם שני תהליכים עיקריים ומורכבים בארגון, בהם העובד מבצע "טופס טיולים" במחלקות השונות: משאבי אנוש, אבטחת מידע, רכש וכד'.


ארגונים רבים החליטו לשים דגש על תהליכים אלה, תוך הקפדה על ניהול מקצועי ויעיל מצד המעסיק, ותהליך מסודר וידידותי לעובד.

חילן מציעה לארגונים להתקדם ל"טופס טיולים דיגיטלי" אשר מייעל את תהליך קליטת וסיום העסקת העובד, חוסך זמן וניירת ומציג בקרה ותיעוד של כל הפעולות והמשימות של העובד והגורמים הרלוונטיים בארגון.
הפתרון מותאם לכל ארגון ולסוגי התפקידים השונים בו, ע"פ הדרישות והמאפיינים הייחודיים. הטופס בנוי בצורה מודולרית בהתאם לפרופיל אוכלוסיית העובדים, כך שטופס טיולים לעובדי מכירות למשל יכלול החזרת טלפון סלולרי, ביטול מנוי לכביש 6 וקיום שיחת סיכום, בעוד שטופס טיולים לדרג ניהולי יכלול החזרת רכב, ביטול מנוי לעיתון וסגירת הרשאות למערכות השכר.

 

ניהול התהליך מצד המעסיק הינו פשוט ושקוף, כאשר לרשותו מסך ניהול המציג מה סטטוס התהליך של כל עובד ועובד. בנוסף, במערכת מוגדר מנגנון תזכורות מתוזמן המאפשר למעסיק להגדיר תזכורות מתוזמנות אשר יישלחו למייל הארגוני.

חילן מציעה גם לכם להתקדם לתהליך קליטה וסיום העסקה דיגיטלי, מהיר ופשוט!

"הפתרון מקנה לנו תחושת בטחון וראש שקט. השימוש בטופס טיולים דיגיטלי של חילן מקל על כולם, גם על העובד וגם על הפונקציות הרלוונטית בארגון" אלונה ליבנה, חשבת שכר, נספרסו ישראל >>>