מערכת גיוס עובדים

חילן HR מערכת גיוס עובדים

מערכת הגיוס של חילן פותחה במטרה להגיע לאפקטיביות מרבית בתהליך הגיוס, להפחית את הנטל על אנשי הגיוס ומנהלי משאבי אנוש, ליצור חיסכון בעלויות תהליכי הגיוס ולהציג ROI מוכח.

הפתרון מוצע בתצורת מחשוב ענן (Software as a Service) כחלק מתפישת השירות והאחריות הכוללת של חילן, ופועל באינטגרציה מלאה עם ניהול תיק העובד בחילן.

מערכת הגיוס של חילן מושתתת על טכנולוגיה חדשנית מעולם הבינה המלאכותית אשר מביאה לכדי אופטימליות את תהליכי הגיוס בארגון. המערכת חוסכת את מלאכת ההקלדה והסריקה של קורות החיים, מנתחת ללא מגע יד אדם את הכתוב בהם ומאפשרת חיפוש טקסטואלי חכם ברוח Google.

הכמויות הרבות של טפסי קורות החיים הופכות באמצעות הסוכן החכם לבסיס נתונים יקר ערך המאפשר לאתר בקלות יתרה את המועמד המתאים למשרה המבוקשת.

גיוס עובדים
  • מפחית את הנטל על אנשי משאבי אנוש
  • מקצר משמעותית את משך תהליך הגיוס
  • חוסך עלויות מול חברות ההשמה

מערכת הגיוס מנהלת את כלל תהליכי הגיוס בארגון: החל מפתיחת בקשה לגיוס על ידי דורש המשרה בתהליך Work Flow והקמתה של המשרה במערכת, דרך סריקה ממוחשבת של קורות החיים, דירוגם על פי מידת התאמת המועמד להגדרת התפקיד ושמירת סיכומי כלל הראיונות והנתונים אודות המועמד וכלה בהפיכתו לעובד מן המניין.
האינטגרציה הטבעית למערכת השכר ומשאבי האנוש מאפשרת להפוך את המועמד באופן אוטומטי לעובד הארגון ולהעביר את הנתונים הרלוונטיים מתיק המועמד לתיק העובד.

מערכת הגיוס היא נדבך נוסף במערכת הפתרונות הקיימת בחילן, לכן תהליך ההטמעה הארגוני מול מנהלים ואנשי משאבי אנוש הוא פשוט וטבעי. לרשות המגייסים והמנהלים עומד מגוון דוחות לניהול, פיקוח ובקרה אחר תהליכי האיתור, הגיוס ואיוש המשרה.

הנתונים משתלבים במערכת חילן BI לצורך הפקת תובנות (אפקטיביות מקורות גיוס, בחינה של הצלחת גיוס, משפך מועמדים למשרה ועוד).

מוזמנים לקרוא גם על פתרון חילן onboarding אשר מאפשר לעובדים החדשים לבצע את תהליך הקליטה מרחוק באופן דיגיטלי ובכך מחזק את תחושת המחוברות הארגונית ויוצר חווית עובד ידידותית וחדשנית.
התהליך מתבצע באינטגרציה מלאה למערכות חילן.