חילן Mobile

חילן נוכחות חילן Mobile

חילן Mobile, האפליקציה החדשה של חילן מאפשרת לעובדים ולמנהלים לבצע מגוון פעולות בכל זמן ובכל מקום באופן פשוט וקל. האפליקציה ידידותית ופשוטה לתפעול ומעניקה גישה ישירה למידע ולנתונים: שכר, נוכחות, משאבי אנוש ועוד. כמו כן, ניתן לבצע עדכונים שוטפים, להשלים נתונים ולנהל תהליכים ביעילות ובמהירות.

חילן Mobile מציעה יכולת מתקדמות לדווח נוכחות עבור עובדים מבוזרים. האפליקציה מזהה באופן ממוכן את המיקום המדויק בו העובד דווח נוכחות או פרויקטים באמצעות יכולות ה- GPS המובנות במכשיר. הפתרון כולל מגוון של אמצעי בקרה ודוחות המבטיחים יעילות תפעולית בכל הקשור לרישום הנוכחות ובקרה הדוקה בזמן אמת אחר מהימנות הנתונים. כך לדוגמה, ביכולתם של המנהלים לקבל מכל מקום ובכל שעה את מצבת העובדים העדכנית הנמצאים בתחומי החברה.

דוחות בקרה שוטפים בזמן אמת שמציעה האפליקציה פוטרים את העוסקים בתחום הנוכחות מהמרדף אחר נתונים, ממחלוקות וסוגיות של אמינות, מהזנת נתוני השעות ומהקלדות מפרכות. בנוסף, הם מונעים את הבזבוז הנובע מעדכון נתוני נוכחות זמן רב לאחר שנשכחו.

כך מאפשרת האפליקציה למנהלים גישה נוחה ומהירה לצפייה בנתוני העובדים הכפופים להם, הכוללת גם יכולת של התרעה על דיווחים חריגים ואפשרות לאישורי דיווחים של העובדים. בנוסף מתאפשר למנהלים לצפות מכל מקום אילו עובדים כרגע נמצאים בעבודה ומהיכן בוצע הדיווח שלהם.
חילן mobile
  • דיווח נוכחות לפי מיקומו המדויק של העובד 
  • בקרה on-line אחר מהימנות הנתונים 
  • מערכת סינרגטית לתיק העובד ונתוני השכר

Search On  להגדלת התמונה


המערכת יעילה במיוחד בניתוח, מניעה והצגה של חריגות ואי התאמות ביחס לסוגיות שונות הנובעות מדיווחי הנוכחות כגון ימי חופשה, ימי מחלה, שעות נוספות, נוכחות באתרים מרוחקים, שעות כוננות ועוד.
אפליקציית הנוכחות המתקדמת ביותר בישראל פותחה על בסיס מחקר רחב היקף של הנדסת אנוש בתחום ה-Mobile והותאמה לצורכי המשתמשים השונים, תוך יצירת ממשק משתמש נוח, מעוצב ומותאם למשתמשי כל הניידים החכמים ומכל מערכת הפעלה. המערכת נשענת על גביי תשתית הענן במודל ה-SaaS של חילן ועובדת על פי תקני אבטחת המידע המחמירים של חילן.