ניהול עובד

חילן HR ניהול עובד

מודול ניהול העובד הינו הליבה של מערכת משאבי האנוש. המודול תומך בכלל התהליכים המנוהלים ב-HR החל מקליטת העובד לארגון, שיוכו למבנה הארגוני, עדכון נתונים אישיים ואיכותיים, שיוך עובד לעיסוק, שיבוץ העובד במצבה אל מול התקן, ניודו בארגון ועד סיום העסקה ופרישה. החיבור הטבעי בין ניהול העובד במערכת משאבי האנוש לניהול העובד בשכר על אותו מאגר ללא ממשקים, מאפשר בניית תהליכים חוצי ארגון ויצירת אמת ארגונית אחת. 

תיק העובד המוצג בפורטל האינטרנטי של חילן מציג את כל נתוני העובד האישיים וכולל נתוני משאבי אנוש, נוכחות ושכר הניזונים מבסיס נתונים אחד כולל מידע היסטורי.

  • אמת ארגונית אחת
  • תיק עובד Online באינטרנט וב-Mobile
  • הצפת תובנות באמצעות חילן אנליטיקס

תיק עובד Online

המערכת האינטרנטית (תוכנה לניהול עובדים) של חילן, הנגישה גם על גבי הטלפון הסלולרי, הופכת את נושא ניהול תיק העובד על כל היבטיו לנגיש וקל עבור העובדים, המנהלים ואנשי משאבי האנוש, כאשר כל הנתונים שמורים בענן של חילן. הגישה לנתונים הרגישים נעשית תוך הקפדה על מידור ואבטחת מידע העומדת בתקנים המחמירים ביותר.

תיק העובד האינטרנטי מאפשר:

  • צפייה ועדכון של פרטים אישיים, נתוני העסקה, נתוני הערכות ומשמעת, הדרכות והכשרות, פעילויות רווחה ופרט, תמונות עובדים ועוד
  • צפייה בנתוני שכר, תלושי שכר, טופסי 106, טופסי 101, נתוני הלוואות ועוד
  • עדכון ואישור של נתוני נוכחות, הצגת נתוני היעדרויות כולל יתרות וניצולים, דווחי פרוייקטים, סטטוס עדכני של ניצול זכויות העובד ועוד
  • דשבורד למנהלים המרכז מידע חיוני לצורך קבלת החלטות כגון - חיסורי עובדים, עבודה מהבית, ניצולי מחלות, שעות נוספות ועוד
  • ניהול מסמכים - צירוף מסמכים סרוקים וקבצים לתיק העובד תוך קישורם לתהליכים הרלוונטיים במערכת משאבי אנוש
  • משלוח התראות במייל לעובדים ומנהלים אודות ארועים ותהליכים שונים במחזור חיי העובד
  • ביזור תהליכי עדכון נתונים ואישורם לעובדים, מנהלים ואנשי משאבי אנוש באמצעות תהליכי workflow

ניהול עץ ארגוני

מערכת משאבי האנוש של חילן תומכת בריבוי שיוך של עובדים לעצים ארגוניים שונים - שיוך עובד למנהל ישיר, שיוך עובד למנהל מטריציוני, מבנה ארגוני של משאבי אנוש, מבנה ארגוני לצורך תקציב ועוד. העץ הארגוני מוצג בצורה גרפית ברורה בממשק ידידותי.

ניהול עיסוקים ותפקידים

כחלק מתהליכי ניהול הטאלנט הארגוני, מערכת משאבי האנוש מאפשרת ניהול עיסוקים ותפקידים היררכי וגמיש כולל תמיכה בבניית תוכנית פיתוח קריירה (Career Development Planning).

ניהול תקן אל מול מצבה

חילן צברה מומחיות ייחודית בנושא ניהול תקן אל מול מצבה בארגונים ומגזרים שונים. ניתן להגדיר תקנים לכל יחידה בהתאם לתפקידים ולמשרות. בהגדרת התקן ניתן לנהל את אחוז המשרה, דרוג דרגה, טווח המשכורת, סוג הסכם, דרוג דרגה פנימי של הארגון ועוד פרמטרים בצורה גמישה בהתאם לצרכים הארגונים.
ניתן לפתוח יחידות ותקנים חדשים ולנהל Work Flow של אישורים, להתריע על חריגות ועוד. בשורת התקן ניתן לכלול פרטים מקיפים כגון גורמים מממנים, מסלול קידום, מקום עבודה, כמות מועסקים, תקן ממונה, מכסות של סמלי תשלום ועוד.
נושא התקנים הנו עתיר דוחות מתוחכמים, המספקים מידע לגבי איוש התקנים בפועל, ביצוע בפועל של סמלי שכר אל מול המוגדר בתקנים, אפשרות לתכנון של מצבת עתידית ועוד.

HR אנליטיקס

כלל הנתונים במודול ניהול עובד משתלבים במערכת חילן BI לצורך הצגת מדדים ארגוניים והפקת תובנות (תקן מול מצבה, אחוז תחלופה, ניתוח סיבות עזיבה, ניתוח מאפייני דמוגרפיה ארגונית ועוד).